Pszczoły - oferta dla pszczelarzy

Odkłady pszczele

Odkłady pszczele na ramce wielkopolskiej

Zmówienia przyjmujemy od 1 lutego do osiągniecia limitu.

  • 2 ramki czerwiu , 2 ramki osłonowe z pokarmem + matka czerwiąca – 280 zł
  • 3 ramki czerwiu , 2 ramki osłonowe z pokarmem + matka czerwiąca – 300 zł
Odkłady pszczele na ramce warszawskiej zwykłej , poszerzanej, Dadant i Ostrowskiej tylko na zamówienie. 

Preferowany odbiór osobisty!

Data odbioru :od 15 czerwca do 15 lipca według kolejności zgłoszeń.

slodycz-ula-miod-polski-033
slodycz-ula-miod-polski-033
Pszczoły - oferta dla pszczelarzy

Przezimowane rodziny pszczele

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie. 609 024 274

Rodzina przezimowana na ramce wielkopolskiej (bez ula) – 450 zł
Rodzina przezimowana na ramce warszawskiej poszerzanej (bez ula)  – 600 zł
Rodzina przezimowana na ramce warszawskiej zwykłej (bez ula) – 550 zł

Liczba ramek w rodzinie przezimowanej jest od 6 do 8 obsiadanych przez pszczoły i zależy od pogody i pierwszego dostępu pyłku pszczelego.

Rodziny przezimowane wydajemy do 20 kwietnia.
Ilość rodzin przezimowanych jest ograniczona.

Odbiór osobisty!

Pszczoły - oferta dla pszczelarzy

Matka pszczela czerwiąca

W sezonie 2024 wychodzimy po raz pierwszy z ofertą skierowaną do pszczelarzy.

Matki pszczele Krainka i hybryda Buckfast

  • Nieunasienione – 25 zł
  • Unasienione naturalnie ze sprawdzonym czerwieniem – 100 zł

Wszystkie matki znakowane zielonym opalitkiem.
W ofercie posiadamy tylko matki unasiennione naturalnie.

slodycz-ula-miod-polski-033
slodycz-ula-miod-polski-033
Pszczoły - oferta dla pszczelarzy

Kiedy i jak zamawiać matki pszczele

Prace przy hodowli zaczynamy od 15 kwietnia.
Sprzedaż matek nieunasienionych rozpoczyna się od ok. 30 kwietnia, a czerwiących od 15 maja.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie 609 024 274
Matki czerwiące proszę zamawiać z wyprzedzeniem, ponieważ w zależności od pogody mamy różną dostępność.

Matki nieunasiennione mamy w ofercie do 31 lipca.

Gospodarujemy w swojej pasiecie na różnych matkach i mogę doradzić jakie matki najlepiej wybrać, by spełnić oczekiwania pszczelarzy.

60

kg miodu z ula

12

milionów pszczół

60

tys. pszczół w ulu

1000

hektarów ziemi

Technologia

Jak produkujemy nasze miody

Chcesz poczuć słodki smak w swojej kuchni i jednocześnie zadbać o dietę? Istnieje na to sposób! Składnikiem, którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni, jest bez wątpienia miód. Warto wybrać starannie dobrany pod względem metody pozyskiwania i przetwarzania produkt, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sprzedaży mamy miód lipowy z własnych pasiek zlokalizowanych w pobliżu Warszawy, a także na terenie Warmii. To wyroby bezsprzecznie wyjątkowe, a każda zamknięta w słoiczku porcja może się nieco różnić, zależnie od tego, z jakich kwiatów powstała. Jedno pozostaje natomiast niezmienne – zapewniamy pyszny, a przy tym pełnowartościowy i ekologiczny miód, który cieszy się popularnością wśród prywatnych nabywców, a także właścicieli restauracji i innych lokali gastronomicznych.

Naturalny miód pełen smaku

Ten produkt znajduje zastosowanie w branży spożywczej już od dawnych czasów. Korzystały z niego nasze babcie, rodzice, a teraz my możemy przejąć tę tradycję. Ze względu na swój słodki smak, miód naturalny, który pozyskujemy w okolicach Warszawy i Warmii, może posłużyć jako dodatek do wielu dań i zastąpić np. cukier, którego zwolennicy zbilansowanej diety starają się unikać. Co więcej, produkt ten jest szczególnie chętnie wykorzystywany jesienią i zimą, w czasie, gdy niskie temperatury za oknem zwiększają ryzyko wystąpienia przeziębień i infekcji. Rozgrzewająca herbata z miodem prosto z pasieki lub mleko z jego dodatkiem mogą okazać się prawdziwą przyjemnością w mroźne i wietrzne dni.

To produkt, którego smak uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeżeli Twoje pociechy mają ochotę na coś słodkiego, a nie chcesz przyzwyczajać ich do spożywania słodyczy, mamy idealne rozwiązanie. Kanapka z naturalnym miodem lub inna przekąska z tym dodatkiem zaspokoi apetyt maluchów na łakocie. Gwarantujemy, że dorosłych również zachwyci wyjątkowy smak oferowanego produktu. Przekonaj się sam!

Różnorodne zastosowanie miodu z ekologicznej pasieki

Miód możesz wykorzystać na wiele sposobów, dlatego niezależnie od Twoich preferencji kulinarnych i smakowych, sprawdzi się on w każdym domu. Spożywany oddzielnie czy też w połączeniu z różnymi dodatkami, może stanowić prawdziwy raj dla podniebienia. Wyśmienity miód akacjowy z pasieki, który powstaje w okolicach Warszawy, doskonale sprawdza się do pieczywa, sałatek czy sosów. Tak naprawdę każda przygotowywana przez Ciebie potrwa zyska dzięki niemu łagodną nutę słodyczy lub też intensywniejszą – zależnie od tego, ile go dodasz i jaki efekt zamierzasz osiągnąć. Ten produkt idealnie sprawdzi się również jako dodatek do napojów. Nada im niepowtarzalnego aromatu, subtelności oraz rozgrzeje od środka. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy starannie dobierają składniki wykorzystywane w swojej kuchni i nie idą na kompromisy w kwestii jakości.

Własna pasieka i pasja do natury

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że miód gryczany to produkt tworzony z miłością. Za każdą jego porcją, którą przygotowujemy do sprzedaży, kryją się godziny pracy, doglądania pszczół i troski o nasze ule. Dzięki temu otrzymujesz wysoką jakość wyrobu. Jesteśmy więc pewni, że naturalny płyn zawarty w złotych plastrach znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni!

Stawiamy na zdrowy styl życia i ekologię. Z tego powodu nasze pasieki znajdują się pod Warszawą oraz w regionie Warmii na zielonych terenach pełnych kwiatów. Stwarzamy pszczołom optymalne warunki do produkcji miodu, a ich doglądanie i opieka to nasza pasja. Dzięki temu do sprzedaży trafiają unikatowe produkty, których próżno szukać w każdym sklepie. U nas na szczęście można zrobić zakupy szybko i wygodnie. Następnie pozostaje cieszyć się wyjątkowym smakiem miodu!

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

W dzisiejszych czasach świadomość ekologiczna nie jest już obcym pojęciem i coraz więcej osób dba o zbilansowaną dietę. Jeśli i Ty stawiasz na naturalne artykuły spożywcze, poznaj przygotowaną ofertę. Nasz sklep z miodem zapewnia szeroki wybór wyrobów różnych rodzajów. Dzięki temu każdy może zaopatrzyć się w ulubioną porcję słodkiego smakołyku i stosować go według uznania. Naturalny produkt tego typu jest również doskonałym pomysłem na prezent.

Już dziś zapoznaj się z zakładką „kup miody” na stronie internetowej naszego sklepu. Chętnie doradzimy Ci w wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty. Odkryj w sobie pasję do natury i postaw na smakołyki prosto z pasieki!